Edward Obara to niekwestionowany autorytet w dziedzinie budowy i modernizacji silników spalinowych Fiata 500 oraz Fiata 126p.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w Biurze Konstrukcyjnym Wytworni Sprzętu Mechanicznego, Ośrodku Badawczo-Rozwojowym FSM i Torze wyścigowym Brand Hatch w Wielkiej Brytanii.

Wykształcenie, upór w dążeniu do wyznaczonych celów oraz wieloletnia współpraca z zespołami rajdowymi i wyścigowymi sprawiają, że oferowane dzisiaj jednostki zbudowane przez firmę ObaraRacing

charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością i niezawodnością.

W efekcie współpracy Classic-Group z OBARARacing

powstały produkty najwyższej jakości wyposażone w komponenty renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.
Produktem obu firm są silniki do Fiata 500 Nuovo, Fiata 126, Fiata 600, Fiata 600 TC, Fiata 850 wszystkie modele, Autobianchi A112 Abarth. Podstawowym produktem są silniki Fiata 500 i 126.

obara 7
obara 7
obara engine
obara fiat
obara fiat

Bazą do budowy silnika Fiata 500 jest jednostka napędowa Fiata 126p, która po przejściu szeregu modyfikacji i zmian konstrukcyjnych w wykonaniu przeznaczonym do ruchu ulicznego osiąga moc 35 KM głownie z momentu obrotowego i w niewielkim stopniu z obrotów silnika.
Spełniamy także specjalne życzenia w zakresie budowy silników, których szczegóły musza zostać omowione w bezpośrednim kontakcie z naszymi specjalistami.

Napisz lub zadzwoń do nas

SIEDZIBA

ul. Leszczyńska 6, 43-300 Bielsko-Biała