O nas

Classic-Group
Ludzie z pasją dla ludzi z pasją

Classic-Group to firma stworzona przez ludzi z pasją do zabytkowej motoryzacji, powstała aby wspierać osoby o podobnych zamiłowaniach. Doświadczenie w branży wynikające z posiadania pojazdów zabytkowych oraz działalność w tym zakresie powoduje, że świetnie rozumiemy potrzeby posiadaczy pojazdów zabytkowych i potrafimy je skutecznie zaspakajać. Pomagamy także osobom, które planują postawić pierwsze kroki w tym wspaniałym hobby.

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów: - kompetentnie doradzamy – dzięki rozbudowanym kontaktom skutecznie wyszukujemy samochody na całym świecie - importujemy (formalności celne itd) - sprzedajemy - serwisujemy - zaopatrujemy w części i akcesoria - organizujemy rajdy i zloty – pośredniczymy w sprzedaży - utrzymujemy w ruchu – ubezpieczamy, a wszystko to w jednym miejscu.

Dlaczego my?

Jakie usługi świadczymy?:
  • Zastanawiasz się nad zakupem zabytkowego samochodu? Doradzimy Ci
  • Wiesz już czego szukać, ale nie możesz znaleźć? Wyszukamy dla Ciebie dokładnie to, czego pragniesz!
  • Znalazłeś pojazd zabytkowy, ale nie masz możliwości transportu do kraju? Nic prostszego, importujemy auta, dodatkowo załatwiając wszelkie formalności z tym związane.
  • Masz samochód, o który trzeba odpowiednio zadbać? Serwisujemy pojazdy, pamiętając o ich przeglądach i ubezpieczeniach.
  • Twój zabytkowy pojazd potrzebuje nowej części? Kierując się naszym doświadczeniem, zaopatrujemy klientów w akcesoria i części jedynie renomowanych marek
  • Chcesz pokazać światu swojego oldtimera? Zaprezentuj się podczas organizowanych przez nas tematycznych zlotów i rajdów.
  • Jeśli musisz sprzedać swój samochód pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego kupca, pośrednicząc przy sprzedaży.
  • A może chcesz przeżyć niesamowitą przygodę – my pomożemy Ci zorganizować CLASSIC-TOUR po Europie zapewniając wiele niesamowitych wrażeń

Te wszystkie usługi znajdziesz w jednym miejscu. Pokaż nam swoją pasję, dowiedz się czegoś o naszej – zapraszamy do kontaktu!

Classic-Group

Classic Group

Tel:   +48 33 486 98 39
Kom: +48 502 318 213
Kom: +48 602 138 015
e-mail. info@classic-group.pl

Zapraszamy pon-pt 10:00-18:00
Adres Salonu:
ul. Leszczyńska 6,
43-300 Bielsko-Biała Poland

Siedziba firmy:
ul. Polna 96,
43-300 Bielsko-Biała Poland

Facebook Classic Tour

Facebook Classic Group