Mistrzostwa Polski Pojazdów Zabytkowych 2018

W połowie maja dwie załogi Classic Group Sport Team uczestniczyły w rundzie Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w Nałęczowie.

W połowie maja dwie załogi Classic Group Sport Team Marian Stoch/Bartosz Balicki samochodem Aston Martin 15/98 1937 r. oraz Jan Potocki/Marcin Gajda samochodem Buick Supersix Sport Roadster 1929 r. uczestniczyły w rundzie Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w Nałęczowie.

Rajd zaliczamy do bardzo udanych , pogoda dopisała, trasa poprowadzona została najciekawszymi zakątkami regionu a do tego organizacja była na najwyższym poziomie.

mppz

Załoga Stoch/Balicki wygrała klasę i próby sportowe, druga załoga Potocki/Gajda debiutowała tym samochodem i zajęła 6 miejsce oraz zdobyła nagrodę w konkursie elegancji – Buick prezentował się zjawiskowo.

Po trzeciej rundzie MPPZ Marian Stoch zajmuje 3 miejsce a Jan Potocki 8, w klasyfikacji klubowej Automobilklub Beskidzki, który reprezentujemy prowadzi.

Niebawem kolejne starty w MPPZ – w lipcu Rajd Beskidzki w Bielsku Białej, a następnie rajd Podkarpacki w Rzeszowie.