Jesteś właścicielem klasyka, lecz brak Ci miejsca do jego przechowywania? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Twojemu samochodowi przetrwać zimę!

Classic-Group zagwarantuje Twojemu samochodowi wystarczająco dużo przestrzeni, zadba o jego stan techniczny oraz czystość. Dysponujemy garażami z 24 godzinną ochroną oraz profesjonalną kadrą, która dopełni wszelkich starań, aby pobyt Twojego klasyka był w 100% bezpieczny. Zapraszamy do kontaktu w sprawie przechowywalni szczególnie w okresie zimowym. Wszelkich informacji udzielimy e-mailowo lub telefonicznie. 

 

IMG 20190107 1242333

 

blogerzy

📸 Poszukiwany, poszukiwana!

Jeśli pasjonujesz się motoryzacją oraz lubisz fotografować, prowadzisz bloga lub organizujesz sesje zdjęciowe. Zapraszamy do naszego salonu w Bielsku-Białej, w którym znajdziesz klimatyczne wnętrze oraz modele samochodów, które wspaniale prezentują się na fotografiach. Skontaktuj się z nami przez naszego Facebooka lub e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

Previous Next

Za nami IX Beskidzki Rajd Pojazdów Zabytkowych, który po raz kolejny zawitał do Węgierskiej Górki skąd załogi udały się do siedziby Classic Group oraz na bielski Ratusz, gdzie mogliście podziwiać ponad 80 okazałych pojazdów oraz oglądać pełen humoru i dystansu do siebie Konkurs Elegancji. Poniżej galeria zdjęć, które mamy nadzieję choć w małej części oddają niepowtarzalny klimat imprezy, której po raz kolejny mogliśmy być organizatorem. 

Zobacz galerię zdjęć 

 

 

 

wyprawa lionlog Classic Group na Tour de Pologne

W tym roku po raz pierwszy mieliśmy przyjemność być częścią wielkiej imprezy sportowej, której piąty etap odbywał się w naszym rodzinnym mieście. Aby uczcić ten dzień nasze samochody mogliście podziwiać w kolumnie wyścigu Tour de Pologne.

Classic Group na trasie Tour de Pologne

 Mamy ogromy zaszczyt być cząstką wspaniałej imprezy sportowej, której V etap kończy się w naszym rodzinnym Bielsku-Białej. Chcąc uczcić to wydarzenie  w kolumnie przejazdu wezmą udział nasze samochody. Dla wszystkich, którzy będą mieli okazję być na trasie V etapu Wieliczka-Bielsko-Biała, zapraszamy na konkurs, który odbędzie się na Naszym Facebooku. 

Jedyne co musicie zrobić to pod postem udostępnić zdjęcie z przejazdu naszych samochodów. Najciekawsze trzy zdjęcia nagrodzimy atrakcyjnymi gadżetami Classic Group.

Konkurs trwa od 4.08 do 12.08.2018. Serdecznie zapraszamy do aktywnego kibicowania naszym kolarzom.

Classic Group

Tel:   +48 33 486 98 39
Kom: +48 502 318 213
Kom: +48 602 138 015
e-mail. info@classic-group.pl

Zapraszamy pon-pt 10:00-18:00
Adres Salonu:
ul. Leszczyńska 6,
43-300 Bielsko-Biała Poland

Siedziba firmy:
ul. Polna 96,
43-300 Bielsko-Biała Poland

Facebook Classic Tour

Facebook Classic Group